Kunstenaars in het Leeuwenhuisje

 

 

Voor diegenen die nog onbekend zijn met het Leeuwenhuisje

Het Leeuwenhuisje is een pittoresk huisje, dat rond 1650 is gebouwd aan de Berkelsingel, op de grens van het oude en het nieuwe stadscentrum. 's Zomers is het huisje van de schippers van de fluisterboten en in de wintermaanden staat het open voor kunstenaars uit Zutphen - ons dank aan de schippers.

Wie geïnteresseerd is om volgende seizoen in het huisje te zitten, moet tot de volgende inschrijfperiode wachten. Rond oktober/november 2018 sturen we een mail rond met de gegevens.  Je kan je hier je mail-adres voor deze mail anmelden.

 

Leeuwenhuisje: Rijkenhage 1, 7201 LP Zutphen

 

___

2017/2018 al geweest:

 

07 t/m 19-11-2017  Annemiek Scharff · Papierkunst · www.facebook.com/AnnemiekScharff

 

21 t/m 26-11-2017  Robbert Buys · Schilderkunst · www.saatchiart.com/robbertbuys

 

28-11-2017 t/m 03-12-2017  Marianne Polhout · Schilderijen, kunst waarnemen · www.atelierdebark.nl

 

05 t/m 17-12-2017  Patrick van Gemert · Fotografie (met publiek eigen foto’s bespreken) · www.zutphenspersbureau.nl

 

19 t/m 24-12-2017  Jeannette Schneider · Kado'tjes week

 

04 t/m 14-01-2018  Walhallab · Leeuwenhuisje wordt Welpenhuisje · www.walhallab.nl

 

16 t/m 28-01-2018  Carla Nederbragt · Kunstige kijkdozen project · www.carlanederbragt.exto.nl

 

30-01 t/m 04-02-2018  Robbert Buys · Schilderkunst · www.robbertbuys.com

 

06 t/m 11-02-2018  Henny Ferwerda · Schilderijen · www.hennyferwerda.exto.nl

 

13 t/m 18-02-2018  Jan Baggen · Tekeningen en aquarellen uit de achterhoek · www.janbaggen.nl

 

20 t/m 25-02-2018  Bertje van Delden · Voordrachten poëzie · www.atelierhetgroenepaard.nl

 

26-02 t/m 04-03-2018  Karolien Blankers met Jojanneke Dekens  Haas & Raaf, praten wat. · www.karolienblankers.nl   www.jojannekedekens.nl

 

06 t/m 11-03-2018  Marianne Plug · 'daily drawings' · www.marianneplug.wordpress.com/agenda

 

13 t/m 25-03-2018   Kim van IJzendoorn · Edelsmid  · www.kimvanijzendoorn.nl

 

 

last modified 2018 01 02   www.kalkowsky.nl